Stampot wedstrijden

Printdatum: 13-10-2019

"""""""""""""""
Startgroep A - Klasse Efsix
NaamBemanningBoottypeZeilnrRace 1 A ScoAf Race 2 A ScoAf Race 3 A ScoAf Race 4 A ScoAf Race 5 A ScoAf Race 6 A ScoAf Race 7 A ScoAf PuntenPlaats
Maarten JansenRob Thonus 20592A 2 1 2 1 2 1 91
Pascal MeijerJesse Van Bergeijk 20553A 3 3 1 2 1 2 122
Bart BreeschotenMichiel Saskia 11431 1 2 3 3 7A 5 153
Matthijs KorvingSjaco de Jong 14214 6A 5 5 6 5 3 284
Tim LangeRobert de Lange 20156 4 4 9 11A 3 4 305
Caroline DuterlooPaul 0 20187 8 7 6 4 4 11A 366
Bart BurgerCaroline Burger 20399 9 6 4 5 11A 9 427
Arjan De jongRolf Deen 14798A 5 8 8 7 6 8 428
Wim Schulz 22025 10 11A 10 8 10 6 499
Kees MaassenHelene van Berge Henegouwen 203610A 7 10 7 10 9 10 5310
Wybe SlotJohan Pastink 110011A 11 9 11 9 8 7 5511
Oscar GoingaManon van Goinga 113612A 12 12 12 12 12 12 7212
Marc GodefroyStephan Bleeker 143614ADNS14DNS14DNS14DNS14DNS14DNS14DNS8413
- Aantal Prijzen deze klasse 4- Aantal deelnemers deze klasse 13
Startgroep B - Klasse Solo
NaamBemanningBoottypeZeilnrRace 1 A ScoAf Race 2 A ScoAf Race 3 A ScoAf Race 4 A ScoAf Race 5 A ScoAf Race 6 A ScoAf Race 7 A ScoAf PuntenPlaats
Arnold Saskia 6197A 1 3 2 1 5 3 151
Anton Kok 6241 2 6A 5 5 2 5 202
Peter Bos 6282 4 2 1 9 4 26ADNS223
Hans Duetz 6373 8 1 11A 6 9 1 284
Arnold Jippes 6175 12 4 3 3 11 26ADNS385
Arnd Wolvetang 62310 5 5 7 10 3 26ADNS406
Roel Den herder 62212 3 26ADNS26DNS2 1 2 467
Jan Arends 6334 10 10 12 17A 6 4 468
Michiel Boer 6279 9 14A 10 8 7 8 519
Sipke Schuurmans 64211 7 7 14 7 26ADNC7 5310
Jeroen Geurtsen 6108 15A 9 6 13 12 9 5711
Peter Jansen 62526ADNS6 8 4 12 8 26DNS6412
Marc Dieben 6416 11 13 13 16A 16 6 6513
Tjard Meursing 53416 13 11 8 14 17 26ADNS7914
Rien Maters 51313 17 26ADNS26DNS4 10 11 8115
Floris Eijsink 51217 14 12 9 19A 18 14 8416
Paulus Reitsema 62126ADNS26DNS26DNS26DNS15 13 10 11617
Saskia Bak 59526ADNS26DNS26DNS26DNS11 14 13 11618
Ton Everdingen 32926ADNS26DNS26DNS26DNS18 15 12 12319
Cees Leenheer 115 26ADNS26DNS26DNS20 19 26DNS13220
Anja Koldewijn 60914 16 26ADNS26DNS26DNS26DNS26DNS13421
Hedser Dijkstra 57426ADNS26DNS26DNS26DNS26DNS26DNS26DNS15622
Yme Bosma 59926ADNS26DNS26DNS26DNS26DNS26DNS26DNS15623
Henkjan Roerink 51126ADNS26DNS26DNS26DNS26DNS26DNS26DNS15624
Bas Weijman 4526ADNS26DNS26DNS26DNS26DNS26DNS26DNS15625
- Aantal Prijzen deze klasse 5- Aantal deelnemers deze klasse 25
Startgroep C - Klasse Gemengd
NaamBemanningBoottypeZeilnrRace 1 A ScoAf Race 2 A ScoAf Race 3 A ScoAf Race 4 A ScoAf Race 5 A ScoAf Race 6 A ScoAf Race 7 A ScoAf PuntenPlaats
? Laser Std1926251 1 1 1 2 1 6ADNS71
Geert Ruesink Anders7892 2 3A 2 3 2 1 122
Marc RitecoMatties RitecoAnders46573 6ADNS2 3 4 3 2 173
Gerard Vos Rs Aero 718696ADNS6DNS6DNS6DNS1 6DNS6DNS314
Mees Goinga- -Laser Std440926ADNS6DNS6DNS6DNS6DNS6DNS6DNS365
- Aantal Prijzen deze klasse 2- Aantal deelnemers deze klasse 5
Startgroep C - Klasse Laser Rad
NaamBemanningBoottypeZeilnrRace 1 A ScoAf Race 2 A ScoAf Race 3 A ScoAf Race 4 A ScoAf Race 5 A ScoAf Race 6 A ScoAf Race 7 A ScoAf PuntenPlaats
Hans Dijk 21 1 1 1 4ADNS4DNS4DNS121
Hans Beek 32 2 2 2 4ADNS4DNS4DNS162
Lisanne Leeuwen 14ADNS4DNS4DNS4DNS4DNS4DNS4DNS243
- Aantal Prijzen deze klasse 1- Aantal deelnemers deze klasse 3
Startgroep D - Klasse Cadet
NaamBemanningBoottypeZeilnrRace 1 A ScoAf Race 2 A ScoAf Race 3 A ScoAf Race 4 A ScoAf Race 5 A ScoAf Race 6 A ScoAf Race 7 A ScoAf PuntenPlaats
Mart KegelXiao Yan Giskes 76082 1 1 2 2 4A 2 101
Meike KegelMyl´┐Żne van der Stelt 88693 4A 3 3 1 1 1 122
Wouter GroenewegTies de Ruiter 88684 2 2 1 4 3 6A 163
Merel GroenewegMadee Verheul 91751 3 5A 4 5 5 5 234
Lieve KleinBastiaan Van den Brink 386 5 4 11ADNS6 6 4 315
Sara GoingaGijs Jansen 83395 8A 6 5 8 8 7 396
Sjuul HuuskesLars van der Eide 918911ADNS11DNS11DNS11DNS3 2 3 417
Bloeme KleinJens Kiers 91497 6 7 6 9 9 10A 448
Bram GoingaIsabella Edelenbosch 98158 7 8 11ADNS7 7 9 469
Wiesje de LangeLisa Holleman 22811ADNC11DNC11DNC11DNC10 10 8 6110

- Aantal Prijzen deze klasse 3 - Aantal deelnemers deze klasse 10

- Totaal aantal deelnemers 56